Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Potrošio premiju pa se vratio na posao

#1 von Enis , 13.05.2007 20:39

Potrošio premiju pa se vratio na posao
LONDON - Britanac koji je prije 12 godina na lotu osvojio 2,8 miliona funti (4,1 milion eura=, vratio se ovih dana na stari posao koji je napustio nakon velikog dobitka. Pedesetosmogodinji Majkl Antonui potrošio je novac na kupovinu broda, noćnog kluba i razne luksuzne robe, kao i brojne neuspjele poslovne projekte i brak s toples modelom koji je trajao tri mjeseca. U međuvremenu je prodavao jednu po jednu stvar, da bi se poslije svega vratio na stari posao - kupuje stari namještaj, renovira ga i izvozi u Sjedinjene Američke Države. 'Bilo je to prekrasno iskustvo koje ne bih doživeo da nisam osvojio novac na lutriji. Na kraju krajeva, Bog je stvorio novac da bi ga ljudi trošili. Zaista ne bih želio da umrem kao milioner', rekao je Antonui, kome je poslije svega ostalo nešto dionica i kuća vrijedna oko 300.000 funti, ali mu je račun prazan. Činjenica da je morao da se vrati starom poslu uopšte ga ne brine. 'Srećan sam to sam zdrav i što i dalje mogu sebi da priuštim bocu dobrog vina uz ručak', skromno je zaključio bivši milioner.

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: Potrošio premiju pa se vratio na posao

#2 von Anella , 13.05.2007 21:46

heheheh e blago njemu kad nije imao pameti...
ma mozda bi svi tako uradili...

Anella

#3 von Enis , 13.05.2007 21:48

ja nebi [img]

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#4 von Anella , 13.05.2007 21:52

Nebi ni ja sad ovako kad nisam dobila na premiji...ali je pitanje kad se dobiju tolike pare dali se moze suzdrzati od velikih luksuzaCisto sumnjam...

Anella

Sarajevo: Jenjava epidemija trovanja salmonelom,
Smrt bebe stare 16 dana

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen