Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Snovi

#1 von Priceljubiv 85 , 13.05.2007 23:08

Ne mislim na snove u smislu sta bi zeljeli da vam se ostvari,nego na ono sto sanjamo kad' spavamo
Sta mislite o snovima?Da li oni treba nesto da znace ili je to samo nasa masta?Trebal snovima pridavati vaznost ili ignorisat?
Preko 90% mojih snova bili su strasni Mada bilo je i malo vedrih,a bilo je i onih koji kad se probudim neznam dali mi je bio lijep ili los san (u smislu zbrkanih emocija).
Nekad mi se desava (mada rijetko skroz) da po dva dana nemogu da se oporavim od loseg sna.
Da cujem vas sta mislite o snovima.

Sjetih se pjesme:jer ti ti mi u snovima,jer ti si mi u mislima

Priceljubiv 85

RE: Snovi

#2 von Fontana , 06.07.2007 12:07

Cesto sanjam lijepe stvari,neki snovi mi se ostvare a neki nikad...nekad sam bio veliki sanjar,a danas sanjam samo ponekad...

Fontana

RE: Snovi

#3 von Ismail , 07.07.2007 11:20

Pa ja vecinom sanjam muske stvari znas vec: sanjam da jedem krafne, borim se u ratu, opremam stvari i tako et otprilike. Ali bilo je snova na koje mislim i po 2-3 dana. Ali to su obicno losi snovi. Ja ionako slabo kad sanjam. Nekad znam nesanjati i po 7-8 dana. Neznam sto al tako je nekad kod mene. Snovi kao snovi. Neki su mi se ispunili a neki ne.

Ismail

Internet ovisnost
Kako se zovemo na japanskom???

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen