Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Nećemo prihvatiti odvajanje RS iz BiH

#1 von Enis , 14.05.2007 11:56

Ocekuje li gosp. Nikolas Burns, da su Bosnjaci toliko naivni pa da mu vjeruju? Prije je govorio da USA nece dopustiti odvajanje RS-a a sada govori da nece prihvatiti. Time je sve rekao. I Rusi nece prihvatiti nezavisnost Kosova, ali ce je dopustiti. Bosnjaci trebaju pod HITNO da se pocnu naoruzavati, jer je ocigledno da bi nam opet uveli embargo na odbranu. Cim Srbi organizuju referendum, treba proglasiti RS okupiranom teritorijom i u roku od 48 sati (najkasnije!) poceti sa oslobodjavanjem jedine nam Domovine!!! Ocigledno je da se na ovim prostorima europska politika priklanja onima koji imaju silu da ostvare svoje ciljeve. Igrajuci na kartu zrtve mi smo izgubili vise u nepravednom miru nego sto bi dobili u pravednom ratu. Smrt srpskom fasizmu-sloboda Bosnjackom

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: Nećemo prihvatiti odvajanje RS iz BiH

#2 von Priceljubiv 85 , 14.05.2007 15:10

Sta mislis dali je to mozda samo igra rijeci prihvatiti---dopustiti.Mozda to dvoje uzima za isto...Jer ako je bio rekao da nece prihvatiti,onda valjda to implicira da nece ni dopustiti da se to desi...

Priceljubiv 85

Američka ponuda Dodiku i Silajdžiću
Bosno Moja...

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen