Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Volim - Ne volim

#1 von Priceljubiv 85 , 16.05.2007 00:09

Eh ja sam onaj muskarac koji ne voli fudbal neznam zasto al' tako je to, nevolim kladionice, nevolim da ucim strane jezike...jedino to nevolim da ucim...
Voli igrat saha, volim sampitu i druge tehretne kolace ,evo i ovaj forum sam zavolio...uh nesmijem sve ni nabrojat...

Pisite vi malo sta sve volite, a sta nevolite...

Priceljubiv 85

RE: Volim - Ne volim

#2 von Anella , 28.05.2007 20:29

Na odnosu naseg dryga Amara ja volim sport ne sad sve ali ima par kojih volim...volim slatkise bez toga bih luda bila hehe, posebno baklavu, krempitu, kolac od jabuka...
volim duge setnje, ma ima dosta toga sto jos volim...

a sta ne volim?Nevolim meso eheh, zlo mi od toga, nevolim grmljavine i oluje, ne volim cekanja itd...

Anella

#3 von Ismail , 02.07.2007 21:00

Ja nevolim nogomet,los film,glupu pjesmu. Ali volim kolace mmmmmmmmm, volim kosarku( samo taj sport i igram), i volim boraviti u prirodi.

Ismail

#4 von Priceljubiv 85 , 04.07.2007 10:35

In Antwort auf:
Na odnosu naseg dryga Amara ja volim sport ne sad sve ali ima par kojih volim...volim slatkise bez toga bih luda bila hehe, posebno baklavu, krempitu, kolac od jabuka...
volim duge setnje, ma ima dosta toga sto jos volim...

a sta ne volim?Nevolim meso eheh, zlo mi od toga, nevolim grmljavine i oluje, ne volim cekanja itd...

Joj frendice i ti znas sta je dobro...

Priceljubiv 85

#5 von Anella , 04.07.2007 13:01

Ma drug znam ti ja kad samo hocu hehe...

Eh ovako; nevolim da mi se dosadjiva nebitno kako na koji nacin, nevolim da ustajem rano,nevolim kad sam previse osjecajna za sve zivo...
A volim romatiku, ruze zute boje, sum i miris mora...

Anella

Dobrodoslice...
Ruzne navike....

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen