Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Boje i seksualnost

#1 von Enis , 16.05.2007 01:02

Boje i seksualnost

Znate li da je vasha omiljena boja kljuc vasheg seksualnog zivota?
Ovo je jednostavan test za cije je rjeshenje potrebno da se, prije nego shto mu pristupite, opredijelite za boju koju najvishe volite. Ako niste sigurni pogledajte boju odjece koju najradije nosite, boju namjeshtaja vasheg doma, boju kola koja vozite. Jer ta boja, boja koja provladava, predstavlja kljuc vashe seksualne licnosti. Psiholozi vezu izmedju omiljene boje i seksualnosti, objashnjavaju ovako:

Bijela - osobi koja voli bijelu boju seks izgleda kao necistoca. Ovi ljudi su puritanci u svojoj prirodi. Za njih je francuski poljubac sramotan a necuveno je da vode ljubav tokom dana. Zene, ljubitelji bijele boje, ce se presvlaciti iza paravana, a mushkarci ce se tushirati prije i poslje seksa. Ovi ljudi za svoje genitalije josh uvjek upotrebljavaju djecija tepanja.

Braon - osoba koja voli braon boju je pravo blago. Braon ljubavnici su vreli i iskreni, osjetljivi na zelje i potrebe partnera. Ljubav je ono o cemu razmishljaju 24 sata dnevno, a "volim te" izgovaraju cesto. Kada se griju pored vatre, hodaju po kishi ili hvataju jezikom pahuljice, sve, bukvalno sve pretvaraju u ljubav. Za seks im treba mnogo vremena i privatnosti. Ali, njihove emocije su takve da jedna gruba rec moze da okonca vezu.

Crvena - ljudi koji vole crvenu boju pokazuju tendenciju da budu tigrovi u krevetu. Lako se uzbudjuju i uzivaju u seksu na svaki moguci nacin. Jednom kada se zapali seksualna varnica mogu proci sati prije nego shto se ona ugasi. Kada je dvoje crvenih zajedno, ono shto oni urade navelo bi ledi Ceterli da pocrveni. Imaju tendenciju da budu agresori i slabije boje treba da budu oprezne.

Crna - boja crnog seksa (ne znaci crnog partnera). Ovi ljudi su vezane vrece seksualnog i uzajamno se traze. Imaju tendenciju da ispoljavaju perverzan seks i cesto su mazohisticke ili sadisticke prirode (i kombinovane). Cudljivi su i obicno izvode svoje predstave kada su pod stresom ili u loshem periodu. Iz policijskih dosijea dolazi informacija da seksualni delikventi vole crnu boju. Nije slucajno da je "uniforma" lopova i tinejdzerskih bandi, cesto crna.

Dugine - halo, probudite se! Rekli smo omiljena boja, ne boje!

Ljubicasta - ljubitelji ljubicaste boje smatraju da su prepametni za krevetsku zabavu. Zene su od onih koje mrze da im se mrsi kosa, dok mushkarci seksu prilaze na poslovan nacin. Oba pola, ljubitelji ljubicaste, vishe se brinu za sopstveno ispunjenje nego za zadovoljenje nekoga drugog.

Narandzasta - ljudi koji vole narandzastu boju zive u svijetu seksualnih fantazija. Seksualni akt je za njih jednocinka u kojoj su oni glavni glumci. Predigra ima istu ulogu kao i sam cin ljubavi. Shapucu slatko nishta, vode beznacajne dijaloge i to osecaju kao svoj imidz. Narandzasti cesto ne dozivljavaju orgazam, ali ga djavolski dobro glume. Mushkarac ima tendenciju da vuce partnerku za kosu, a zena ostavlja crvene tragove noktiju na njegovim ledjima.

Plava - ljubitelji plave su divni seksualni partneri. Iskreni su i osjecajni u odnosu na partnerove potrebe. Smatraju da je vodjenje ljubavi fina umjetnost, kojoj imaju elegantan pristup. Mushkarac, ljubitelj plave boje, je poput koncertnog pijaniste, delikatno opushta partnera pred velicanstveno izvodjenje. Zene u plavoj kategoriji u potpunosti uzivaju u seksu. Uzbudljivi su partneri, a njihova strast moze prije da se poredi sa nadolazecom plimom nego sa groznicavom agresijom. Oboje, mushkarac i zena, uzivaju u predigri i trenucima poslje, kao i u samom cinu ljubavi. U braku je plava osoba divan partner koji nikada ne trazi zadovoljenje van kuce.

Roza (ruzicasta) - osobe koje vole rozu boju ispoljavaju nezrelost u seksualnim stvarima. Zene izazivaju i obecavaju vishe od onoga shto pruzaju. U nekim slucajevima one se razmijcu svojim feminizmom, ali istina je da prikriveno mrze mushkarce. Veliki broj prostitutki rado nosi rozu odjecu. Mushkarci koji vole ruzicasto su prevrtljivci i vole flert. Oni ce zakazati tri sastanka iste veceri, a nece otici ni na jedan. Radije ce u nekom restoranu pokupiti neku nepoznatu zenu. Zene, ciji muzevi vole rozu, treba u tajnosti da pripaze na njih.

Siva - je omiljena boja neodlucnih ljudi, koje nishta ne moze da uzbudi jer su odabrali neizlozeno mesto - sjenku. Mushkarci koje vole sivu gledaju na seks kao nacin za oslobadjanje od tenzije. Samo to, nishta vishe i nishta manje: bam, bam, hvala vam. Zene ne vode ljubav, one imaju seksualni odnos. I to samo iz dva razloga: da rasterete partnera ili da zatrudne. Tokom seksa posmatraju pukotine na tavanici i otpali malter. Brak dvoje sivih je "nebeski blagoslov".

Zelena - oni koji vole zelenu su uvjek svjezi i nevini u pristupu seksu. Zene koje vole zeleno uvjek ce voditi ljubav kao da im je prvi put. Mushkarac moze biti obican nespretnjakovic i tapavko, ali na veoma sharmantan nacin. Zeleni ljubavnici su njezni, ali ne i strastveni. Tako bracni drug zelenog, nikada ne mora da brine zbog bracnog nevjerstva.

Zuta - zutu boju vole ljudi sa veoma adaptivnim seksualnim pokretacima. To je omiljena boja homoseksualaca. Ali bez panike - nisu svi koji nose zuto homici. U vecini slucajeva ljubitelji zute boje ce, na jaku partnercvu zelju odgovarati pasivnim ponashanjem. Nikada ne uzivaju u seksu u potpunosti, ali nikada nece pobjeci od izazova nekoga koga obozavaju ili u cijem drushtvu uzivaju.

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: Boje i seksualnost

#2 von Anella , 03.06.2007 12:47

Moja omiljena boja je Plava inace...e da vidimo sta kaze se za ljubitelje plave boje...

Plava - ljubitelji plave su divni seksualni partneri. Iskreni su i osjecajni u odnosu na partnerove potrebe. Smatraju da je vodjenje ljubavi fina umjetnost, kojoj imaju elegantan pristup. Mushkarac, ljubitelj plave boje, je poput koncertnog pijaniste, delikatno opushta partnera pred velicanstveno izvodjenje. Zene u plavoj kategoriji u potpunosti uzivaju u seksu. Uzbudljivi su partneri, a njihova strast moze prije da se poredi sa nadolazecom plimom nego sa groznicavom agresijom. Oboje, mushkarac i zena, uzivaju u predigri i trenucima poslje, kao i u samom cinu ljubavi. U braku je plava osoba divan partner koji nikada ne trazi zadovoljenje van kuce.

Anella

#3 von Enis , 03.06.2007 13:00

bogami istina je to sve sto kaze tu bar za mene...
sta ti kazes hanumo jeli tako

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...

#4 von Anella , 03.06.2007 13:09

P neznam Enise nisi naveo koju boju volis...hehehe

Anella

#5 von Enis , 03.06.2007 13:10

pa znas da je plava isto moja omiljena boja
a ti to znas

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...

#6 von Anella , 03.06.2007 13:13

heheheh pa znam al ja to onako eto kao neznam...hehehe

Anella

#7 von Enis , 03.06.2007 13:14

lopovu moj slatki jedini na ovom svijetu si jedna jedina draga

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...

#8 von Ismail , 02.07.2007 20:05

Ljudi i meni je najdraza PLAVA boja.

Ismail

#9 von Nule , 23.03.2009 17:31

heh....zamislite,a meni je omiljena CRNA boja....ccc... :( ali nisam ja takva,stvarno...

Nule  
Nule
Pocetnik..
Upisi:1
Registrovan na 29.01.2009

Sex ili Veza?
Sex prije braka:Da ili Ne...

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen