Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Hackerska Zastita

#1 von ljiljan7 , 17.05.2007 21:08

Jos jedan veliki probelm u danasnjem svijetu kompjutera su Hackeri,
bilo u vidu jednostavnog spijuniranja ili bilo kom drugom obliku preuzimnaja na bilo koji nacin kontrole nad vasim kompjuterom ,iz bilo kojeg razloga .Zato je pored jednog dobrog antivirusa potrebno daimate nasvom kompjuteru i jedan program koji vas stiti od spoljasnjeg prodiranja u vas kompjuter iz bilo kog razloga.
Moj llicni favorit je ZONE ALARM od Zone Labs kojeg mozete skinuti ovdje i naravno je besplatan:
http://212.162.61.166/downloads/706175/z...1bf40ae2d89.exe

ili direktno ns glavnoj stranici od proizvodjaca

http://www.zonelabs.com

ljiljan7  
ljiljan7
Upisi:11
Registrovan na 06.05.2007

RE: Hackerska Zastita

#2 von Anella , 29.05.2007 19:56

E ovo mi je upravo trebalo...sad cu da ga snimim sebi...

Anella

RE: Hackerska Zastita

#3 von Anella , 10.07.2007 11:59

Isključeno 1.500 kompjutera: Hakerski napad na Pentagon

Sekretarijat za odbranu SAD isključio je 1.500 kompjutera sa mreže zbog hakerskog upada u sistem, saopštio je sinoć Pentagon.

Malo detalja je poznato o napadu koji se dogodio u srijedu, a sekretar za odbranu Robert Gates je izjavio da će kompjuterski sistem uskoro ponovo proraditi. On je rekao da su kompjuteri isključeni kada je utvrđen upad u sistem čiji se uzrok još istražuje.

Gejts je rekao da se dnevno dešavaju stotine kompjuterskih napada na Pentagon i da ni najnoviji nije imao negativne posljedice po rad jer su službenici čiji su kompjuteri napadnuti prešli na rad preko džepnih "blackberry-a".

Upitan da li je bilo smetnji u njegovom e-mail nalogu, Gates je rekao: "Ja ne šaljem e-mailove. Ja sam vrlo low teck".

Anella

Novi zakoni: Google

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen