Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Predigra

#1 von Enis , 05.06.2007 23:20

Sta mislite koliko je vazna dobra predigra za sex?

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: Predigra

#2 von Anella , 06.06.2007 16:07

Da ja propametujem koju iako sam slabo upucena na sve to

Predigra je carobna rjec za zenski pol i sigurna garancija za fenomenalan sexs, ali muskarci taj nuzan dio sexsa nekako vole da zaobidju... Ili da skrate i svedu ga na najmanju mogucu mjeru...
Lagano skidanje odjece, senzualni poljupci koji uzburkavaju strasti, masaza i kontakt ocima su, takođe jedna vrsta predigre, a sto je ona duza, to je veca i satisfakcija... Stoga je jednom zauvjek vazno zapamtiti da predigra i zurba ne idu zajedno ili, prevedeno na sportski zargon, da se ne radi o "sprintu, već o maratonu"...
Veliku ulogu mora imati i atmosfera, a delikatni odsjaj svjeca i ugodan miris u prostoriji uz prigodnu muziku uvjek idu u prilog... Osim toga, koza obasjana samo svjetloscu svjeca djeluje posebno senzualno, a nista manje nije vazno ni to sto ce svjece i romanticna atmosfera dokazati da ste u ovaj cin zavodjenja ulozili puno truda, sto ce ona/on vec znati da cjeni...

Anella

Prvi Put
Sex i voditi ljubav..........

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen