Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

82.000 eura završilo na deponiji

#1 von Anella , 06.06.2007 11:20

"Mislila sam da je korišćena kesa od usisivača savršeno mesto za skrivanje novca, ali očigledno sam pogrešila", izjavila je Margareta, priznavši da je imala "više sreće nego pameti".

Margareta Vilemsen (80) iz Hanovera odlučila je da svu svoju ušteđevinu od 82.000 evra stavi u staru kesu od usisivača, misleći da je tako dobro zaštićena.

Nevolje su počele kada je Margareta zaposlila novu kućnu pomoćnicu, koja je u jednom ormariću pronašla staru kesu i bacila je, videvši da je korišćena. Vlasnica je nakon dva dana otkrila da nema novca i odmah pozvala gradsko komunalno preduzeće, koje je poslalo petoricu svojih radnika na deponiju.

"Mislila sam da je korišćena kesa od usisivača savršeno mesto za skrivanje novca, ali očigledno sam pogrešila", izjavila je Margareta, priznavši da je imala "više sreće nego pameti".

Naime, radnici gradskog komunalnog uspeli su da pronađu kesu sa novcem na deponiji, iako se tu nalazilo 45 tona smeća. Margarita Vilemsen obećala je da će ih sve nagraditi mesečnom platom.

Anella

RE: 82.000 eura završilo na deponiji

#2 von Enis , 06.06.2007 11:27

uhhh gdje sam bio ja boze draagi

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: 82.000 eura završilo na deponiji

#3 von Anella , 06.06.2007 11:32

i ja vala Enise

Anella

Radnicima prisjelo slavlje u "Dallasu"
Indijski slon pljačka vozače