Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Nakon rođenja desetog djeteta porodice iz Podvinaca

#1 von Enis , 06.06.2007 11:56

Šefica kabineta člana Predsjedništva BiH pokušat će omogućiti da dobiju neku vrstu stalne socijalne pomoći

Supružnicima Spahić, koji su prije sedam dana dobili deseto dijete, stigla je pomoć iz kabineta člana Predsjedništva BiH Harisa Silajdžića. Paketi prehrambenih artikala, opreme za bebu, higijenskih potrepština, slatkiša i igračaka isporučeni su u ponedjeljak ovoj dvanaestočlanoj porodici koja živi u Podvincima, desetak kilometara od Visokog, u kući koju su joj prije nekoliko godina kupile Općina Visoko i Vlada ZDK.
Kako su nam ispričali Sabahudin i Zlatka Spahić, prije nekoliko dana pozvala ih je Nura Zimić, šefica Silajdžićevog kabineta, ne želeći izazivati medijsku pozornost i raspitivala se o ovoj porodici.
- Šefica kabineta kazala je da će razgovarati s Kantonalnim centrom za pomoć kako bi nam obezbijedili neku vrstu stalne socijalne pomoći, jer tada bi bilo moguće da nam se vrati petero dijece iz zeničkog doma i da nastavimo zajedno živjeti.
Imamo nešto stoke, ali je gospođa Nura kazala da bi nam mogla nabaviti još jednu kravu i probat će obezbijediti stipendiju za najstariju kćerku Minelu, koja je odličnim uspjehom završila prvi razred Trgovačke škole. Nama je najvažnije da svi živimo zajedno, jer naše novorođenče još nisu vidjeli braća i sestre koji žive u domu u Zenici - kaže Sabahudin Spahić.

Još bez imena

Nedavno rođeni sinčić još nije dobio ime. Nakon što su razmišljali da ga nazovu Minel, jer se rodio na šesnaesti rođendan svoje najstarije sestre Minele, stigao je prijedlog da mu izaberu ime Amar. Spahići, kako kažu, vijećaju kako da nazovu svog najmlađeg sina.

Račun

Svi koji žele pomoći porodici Spahić mogu to učiniti putem uplate na račun u Raifeissen banci broj: 1610000000000011, 09-00-22752-1, na ime Sabahudin Spahić

SVAKA VAM CAST i neka vas dragi allah dz.cuva i neka ste zdravi i zivi s vasom djecom...

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: Nakon rođenja desetog djeteta porodice iz Podvinaca

#2 von Anella , 06.06.2007 12:04

Sve je to u redu i treba da se radjaju djeca , ali samo neide mi u glavu ako se nema mogucnosti ni da obezbjedi se za vec rodjenu djecu normalno,, sto prave jos, to neide mi u glavu nikako...

Anella

#3 von Enis , 06.06.2007 12:11

ma zeno haju se puno hehehe...
jos jedno da napravi i ima mladi fudbalski tim heheheh...

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#4 von Anella , 06.06.2007 12:14

pa stvarno ja nebih dozvolila da radjam i da se brine o mojoj djeci drzava i da imam pomoc, mislim sto je previse je previse cuj deseto djeteneka su zivi i zdravi ali treba se razgledati situacija dal se je u mogucnosti ili ne...

Anella

Tužba protiv Holandije i UN zbog Srebrenice
Priključena na umjetno srce

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen