Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Ljubavna pisma

#1 von Anella , 06.06.2007 14:37

Ovdje mozemo pisati osjecaje pisma nasim voljenim osobama, sve ono sto bi rekli voljenoj osobi a tesko nam rijecima mozemo napisati, takodje i sto ste htjeli reci voljenoj osobi a niste uspijeli ovdje to mozete iskazati...Mozda voljena osoba to nekad procita

Anella

RE: Ljubavna pisma

#2 von Enis , 10.06.2007 00:40

--------------------------------------------------------------------------------
....Samo za moju Anelu...

Ti koja nisi momentalno tu,ali koja si u svakom trenutku sa mnom.Ti koja si sve ono najllepse sto je ikada doseglo do moje savjesti,cije su rijeci,shvatanja,osjecanja i jos puno toga poput najiskusnijeg lopova na najlaksi moguci nacin otvorila trezore mog srca,a da ja to prosto nisam ni primjetio,u pepelu davno zaboravljenih osjecanja ljubavi,ponovo upalili tu vatru koja zivot znaci i koja si od jednog potpuno beznadeznog decka ciji se zivot svodio od danas do sutra,decka koji se vec dugo nicemu lijepom ne nada,jer je naviko da ta ruka zivota uvijek pruza ono najgore sto se nekome moze pruziti,decko koji nije ni prosjak a vec dugo ni davalac,koji je imao sve,a zapravo nije imao nista.
Ti si nesto posebno,nesto nesvakidasnje,nesto o cemu se masta,u odredjenom krugu ljudi svakog dana srece,ali se ne uocava,nesto ka cemu se vjecno tezi,a nikada ne doseze,tako stvarna,a za mnoge samo san.Nesto bez cega mnogi sav zivot prozive.
Zaista ne znam kome vise da budem zahvalan? Bogu ili tebi?
Bogu,zato sto nam je ukrstio puteve i podario vrijeme da se na toj raskrsnici zivota u istom trenu zaustavimo i tako jedno drugo sretnemo ili tebi,zato sto postojis sa svim onim dragocjenima koja samo najcistija i najdobronamjernija ljudska dusa ima u sebi?!
Hvala i Bogu i tebi,a i majci koja te je na ovaj svijet donijela.ni suvise rano,ni suvise kasno,vec pravovremeno,gotovo ostovjetno kada je i mene moja.Majci koja je u tebe utkala sve dobrote ovog svijeta i cija su ljubav i paznja za sve vijreme tvog odrastanja,poput najsavrsenijeg mozaika,kamencic po kamencic,dugo i pazljivo odabiran i sklapan u jednu cjelinu od tebe stvorili nesto sto se moze mjeriti sa savrsenstvom.
Ne znam da li postoje andjeli,ali znam da i ako ih ima,cak i oni najbolji medju njima mogu pozavidjeti svemu onom sto nosis u sebi.Toliko dobrote,razumjevanja,lijepih rijeci,topline ljubavi i maksimalnog davanja sebe cak i u onim najtezim trenutcima,dovoljan su pokazatelj jedne divne i Bozanstvene osobe.
Toliko me srecnim cinis Anela,ovo je nesto najljepse sto mi je zivot ikada pruzio,sto cak ni moja veoma bujna masta nije mogla ni djelimicno zamisliti..
Anela vjecno cu ti biti zahvalan za sve divne cari ovog svijeta koje sam samo zahvaljujuci tebi upoznao.Na meni je da te volim,cuvam i pazim, na Bogu da mi u svemu tome pomogne i omoguci kako meni,tako i tebi,da se ljubav nasih zivota nikada ne ugasi i da vjecno tija u jednoj zajednickoj harmoniji srece.
Ljublim te,Anela moja!!!!

Anela hvala ti puno,zivot me moj...Volim te..Zauvijek Tvoj Enis...bio i ostao zauvije tvoj draga moja

---------------------------------------------
Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#3 von Anella , 10.06.2007 01:58

mmmmmmmm hvala ljubavi na ovakvim rijecima...

Anella

#4 von Enis , 13.06.2007 22:02

Za moju Anellu,zbog koje zivim...

Od onog trena kada sam upoznao tebe sve se je promijenilo. Dugo sam te sanjao, ali nisam znao da li stvarno postojis. Tada, jednog trenutka kojeg se još i sada sjecam jasno kao dan, sam upoznao tebe i citav moj svijet se je odjednom promijenio. Sve je dobilo svoj smisao. Dozivio sam svoje proljece osjecaja zahvaljujuci tebi jer ti si bila moj glasnik ljubavi i bila si ta koja je probudila moje pomalo uspavano srce. Postala si moj pojam apsolutne srece, sreca od koje ne postoji veca sreca. Osjecam kao da te znam citav život, kao da smo rasli zajedno... Volio bi da te mogu zaštititi od sveg zla na ovome svijetu, od svih loših stari i dogadjaja. Volio bi da mogu biti štit koji ce primiti umjesto tebe sve ono loše što se mora dogoditi. Pitam se svakog trena gdje si, da li si dobro, da nisi možda gladna? Strepim kad mislim da prelaziš ulicu, kad si na putu, na ispitu... Molim se za tebe... Molim se i da dobijem priliku da nešto uèinim za tebe.

Trenutke koje sam proveo u tvojemu društvu su najljepši dijelovi mojega života. Tada sam osjetio kako je to kad život postane sretna bajka. U toj bajci ti si moja princeza, a ja tvoj najodaniji sluga,a tebi poželim svakoga dana stotinu ili 1000 puta reci: Volim te! Volim tvoj osmijeh, tvoj glas, tvoju predivnu kosu, tvoje oci, volim svaku tvoju grimasu, svaki tvoj pokret... Volim te zbog tvog duha, vedrine, zbog tvoje pameti, zbog svega onoga što vidim u tebi a rijeci to ne mogu izraziti. Moj si pokretac i moja inspiracija. Dovoljno je samo pomisliti na tebe i ono što mi je bilo mrsko postaje mi drago, ono što je bilo teško postaje lako... Zbog tebe zelim da se mijenjam. Zelim postati bolji, zelim pobijediti sve svoje mane i slabosti, zbog tebe zelim biti dobar covjek. Zelim biti netko s kime bi se ti ponosila...

Daleko si od mene i jako mi nedostajes. Ništa te ne moze zamijeniti, ali radost pronalazim svuda oko sebe. Hodam putem kojim si ti išla, gledam ono što si ti gledala, osjecam ono što si ti osjecala. Tražim tvoje lice u moru drugih lica dnevne guzve i svaki tren se nadam da cu negdje ugledati. Kad zazvoni telefon, kad cujem korake, kad netko kuca na vrata... uvijek se ponadam da si to ti. Živim za jedan tren tvojeg osmjeha... Mnogi traze odgovor na pitanje na koje ja znam odgovor. Moj je smisao voljeti tebe Anella.

Zauvijek samo tvoj Anella
Tvoj Enis....

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...

#5 von Enis , 28.06.2007 23:25

Mojoj dragoj Anelli mom zivotu zbog koje zivim

evo jos jedno pismo posveceno tebi jedina moja.

Jedno od bezbroj licno tebi moj zivote Anella, posvecenih i najneznih rjeci.
Cini mi se ipak sitno, nedovoljno, kao fraza.

Zasluzujes da te do sudnjeg dana drzim kao kap vode na dlanu, jer brines se za nas, pazis nas, cuvas i stitis nasu srecu svim svojom zenstenim bicem.

I nemoj se cuditi sto ti po neznam koji put govorim mnoge stvari, koje same dolaze iz onog ugla duse koji se trese i talasa, kada samo pomislim na tebe, a kamoli da osjetim da bi te nesto zaboljelo.
Sutra moze da se dogodi nesto,moze da nas sudbina razdvoji onda ce biti kasno za sve, zato hocu DANAS i SAD a ne sutra i prekosutra da te
Volim, da te cjenim i da uzivam u njeznosti koju primam od tebe..
Kad si tu JA SAM JAK, nema nesigurnosti, nema treme, nema straha jer ti moje srce pripada za vjecnost duze na tom tamo svjetu.
Anella, zeno, zivotna saputnice moja, zeljo i snu koji imam , ponosim se sa tobom i sve cu uciniti da Ti svim sto moje malo srce i bice umje dati bude zivot kraj mene ispunjen.

Tvoj muz,Enis
Zuvijek Tvoj bio i osto draga moja Anella..

Volim te...Anella.

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...

#6 von Anella , 28.07.2007 12:11

*Zauvjek tvoja*

…Volim da si lazan,volim da ne postojis…ne pojavljuj se I ne stvaraj mi bol…Zaboravi me…zaboravi I moje godine,a vjeruj mi ima ih malo…I puno patim,ali tebe volim…volim kao nikoga do sada…U mom zivotu prolazile su samo simpatije,one su bile samo radost…a ti,ti samo mozes biti jedina stvarna ljubav…Posveti mi jedan deo,jednu kap tvoje mladosti…u tvom zivotu ja cu biti samo mali atom tvoje neizvjesnosti I tvoje mladosti I ljepote…Dolazi ljeto,a ja zivim za nas,za nasu ljubav,za nase snove…Pusti me da te volim,da te volim dok ti ne bude dosadilo…A kada I to bude,sjecacu se da sam te voljela,da si srecan I da sam srecna sto smo uopste bili zajedno…Shvati da si moj zivot,da te mnogo,mnogo volim,I da te puno zelim…Volim kada vidim Kalemegdan,jer znam da si ti tu…I da me uvjek cekas na onoj bjednoj stjeni,stjeni srece,mog bjednog zivota…I nikada nemoj procitati ove redove,ove olovke I ovog papira…I nikada neces biti kada saznas koliko sam te volela…Bice ti mozda zao sto nisi znao za moju tako veliku ljubav I moju veliku bol I patnju…ali sigurna sam da ces biti srecan,jer umijes da volis I uvjek ces biti voljen…Jednog dana sve ce to nestati sa mnom…ali sa tvojim imenom na usnama nece mi nikada biti tesko da odem tamo gdje niko I nikad nece imati…

Anella

#7 von Anella , 28.07.2007 12:33

Ljubav-Sreca-Tuga-Znanje

Jednom jako, jako davno postojao je jedan otok gdje su zivjeli svi
osjecaji:
Sreca, Tuga, Znanje, i svi ostali, ukljucujuci Ljubav... Jednog dana su saznali da ce otocic potonuti, pa su se svi krenuli spasavati... Ljubav
je zeljela ostati do zadnjeg trenutka, vjerna i odana svom otocicu al, kada je otocic gotovo nestao, ipak je odlucila zatraziti pomoc. Bogatstvo je
upravo prolazilo kraj nje u svom velikom, luksuznom brodu kada ga je Ljubav zapitala moze li ju povesti sa sobom... Bogatstvo je gotovo srdito odgovorilo; da ne moze jer nema mjesta za nju obzirom da mu je brod ispunjen srebrnjacima...
Ljubav je odlucila zamoliti Tastinu za pomoc koja je upravo prolazila kraj nje u prelijepom brodicu... "Tastino, molim te pomozi mi!" zavapila je Ljubav na sto joj je Tastina odgovorila: "Ne mogu ti pomoci, Ljubavi, sva si mokra i mogla bi mi unistiti brod"... Tuga je bila u blizini i Ljubav ju je odlucila zamoliti za pomoc... "Molim te, povedi me sa sobom" tiho je zatrazila Ljubav. "Oh...
Ljubavi, toliko sam tuzna i zelim biti sama" odvrati Tuga i odjedri sama
dalje...
Sreca je takoder prolazila kraj Ljubavi ali kako je bila presretna nije ni cula njezin poziv u pomoc...
Odjedno se zacuo glas koji je rekao "Dodi Ljubavi, ja cu te povesti". Bio
je to jedan starac kojeg je Ljubav, ushicena i presretna, zaboravila pitati ime...
Kada su stigli na kopno, starac je posao svojim putem prije sto ga je Ljubav mogla pitati tko je... Znajuci koliko duguje starcu, Ljubav se obratila Znanju, mudrom starcu za pomoc otkrivanja idetiteta dobrog starca koji joj je pomogao... Znanje joj je odgovorilo "Vrijeme". Ljubav je zastala u cudu i pitala zasto joj je Vrijeme pomoglo, na sto se Znanje nasmijalo mudrim smijeskom i odgovorilo "Zato sto samo Vrijeme moze shvatiti koliko je velika i snazna prava Ljubav"...

Anella

Stihovi
Smijesni stihovi

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen