Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Suprugu šakama tukao do smrti

#1 von Enis , 09.06.2007 22:18

Suprugu šakama tukao do smrti

U kući žalosti zatekli smo Adelu, najstariju od četvero djece Bajraktarevića. Njenog oca policija je odmah uhapsila zbog sumnje da je ubio svoju suprugu, a tijelo nesretne žene odvezeno je na UKC Tuzla, gdje će, po nalogu tužioca, biti obavljena obdukcija.

Iako u šoku zbog gubitka majke, Adela je smogla snage da nam ispriča šta je vidjela rano jučer.

- Ustala sam oko pet sati da se spremam za školu. Bilo mi je odmah sumnjivo što su u cijeloj kući upaljena svjetla. Vidjela sam oca. Kroz glavu mi je proletjelo svašta, znala sam da nešto nije uredu. Otišla sam u majčinu sobu i našla je na podu. Deka na kojoj je ležala bila je sva u krvi. Lice joj je bilo izmasakrirano udarcima. Već je bila poplavila - kazala je Adela.

Ispričala nam je da je u posljednjih godinu njihov život postao nesnošljiv. Otac je majku stalno tukao, a kako priča Adela, tukao je i nju.

Česte razmirice

Njene riječi potvrdio je i njen djed Jasim, otac osumnjičenog za ubistvo. - Sin i snaha su se često znali sporječkati, ali nisam znao da je njihov život bio pun razmirica, svađa, pa i tuče. Ako nisu mogli dalje zajedno, moglo se to i drugačije riješiti, da ne padne mrtva glava. Ostadoše sirota djeca, ali dok je mene i njihove nene, neće biti gladni - rekao nam je djed Jasim oko kojeg su se okupili Adela, Mirsada, Muris i Semija, Aidina i Vehidova djeca. Kantonalni tužilac danas će saslušati osumnjičenog Vehida Bajraktarevića i odlučiti o mjeri pritvora. Adela kaže da zna razlog ubistva majke, ali ga zbog oca neće reći.

Trebala ići u Njemačku

Od Bajraktarevićevih komšija smo čuli da je ubijena Aida iznad svega voljela djecu. Za Prvi maj je okupila njih tridesetero i častila ih. Vozila ih je automobilom do škole zajedno sa svojom djecom. Saznali smo da je uskoro trebala ići u Njemačku. Za sada se ne zna je li to možda bio razlog da njen suprug digne ruku na nju.

---------------------------------------------
Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

RE: Suprugu šakama tukao do smrti

#2 von Anella , 09.06.2007 22:50

Ajme meni ovaj nije normalan allahu mili, zar je mogao toliko da je udara do smrti boze sacuvaj ovaj nije ravan ni cudovistu....

Anella

#3 von Enis , 09.06.2007 22:52

on treba da ide do zivotno ali u onu tamnicu sam,gjde je i danju mrak i da nejede nista sam jednom u sedam dana...

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#4 von Anella , 09.06.2007 22:57

E samo mi nije jasno da kcerka djeca od tog para nisu nista culi dok je otac muz udarao zenu, a bili su u kuci spavali, i da kcerka naj starija ta tek kad je ustala vidjela da nesto nije u redu, pa nije moglo biti bez buke dok je udarao taj siledjija zenu...
cudno mi to sve da niko nista u kuci nije cuo...

Anella

U Francuskoj otvorena nova linija najbržeg voza
Pilići otkrili Ameriku pre Kolumba

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen