Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Poruka vasoj ljubavi

#1 von Anella , 09.05.2007 17:04

Ostavite svojoj voljenoj-voljenom poruku upravo ovdje...ko zna, mozda nekada, netko procita rjeci upucene bas njemu ili njoj.....

Anella

RE: Poruka vasoj ljubavi

#2 von Anella , 09.05.2007 17:06

I LOVE YOU

____##########*________________________ __*##############______________________ __################_____________________ _##################_________**##*______ __##################_____*##########___ __##################___*#############__ ___#################*_###############*_ ____#################################*_ ______###############################__ _______#############################=__ ________=##########################____ __________########################_____ ___________*####################=______ ____________*##################________ _____________*###############__________ _Enise______________#############___________ ________________##########_____________ ________________=#######*______________ _________________######________________ __________________####_________________ __________________###__________________ ___________________#__________________

Anella

#3 von Enis , 09.05.2007 17:07

Volim te Anela srcem i dusom,a ne rijecima...

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#4 von Enis , 10.05.2007 15:09

Sta da kazem...Anela mi je sve u zivotu...

Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#5 von Fontana , 06.07.2007 13:00

Rekao bih rado sad ovdje nesto lijepo svojoj dragoj al ipak je bolje uzivo da joj to kazem...

Fontana

Kolko ste spremni boriti se u ljubavi?
kakve osobe Volite?

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen