Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Grci seksualno najaktivniji

#1 von Anella , 11.06.2007 23:04

Najnovije istraživanje kompanije "Dureks" pokazalo da su Grci seksualno najaktivniji narod dok je tek 49 odsto svjetskog stanovništva zadovoljno svojim seksualnim životom.

Međunarodno istraživanje koje je sproveo najpoznatiji proizvođač kondoma "Dureks", a u koje je bilo uključeno 26.000 ljudi u 26 zemalja širom sveta (mi nismo bili uključeni u istraživanje), pokazalo je da ljudi širom svijeta vode ljubav u prosjeku 106 puta godišnje.

To najrjeđe rade Japanci (samo 48 puta godišnje), dok su Grci najaktivniji s prosjekom od čak 164 puta. Za petama su im Brazilci (145), pa Poljaci i Rusi s prosjekom od 143 puta, piše Press.

Zbog ovakvih rezultata ne čudi što 80 odsto Grka tvrdi da im je seks jako važan, a to isto misli i 79 odsto Poljaka. Japanci su priznali da su nezadovoljni seksualnim životom, a samo 10 odsto njih svoj seksualni život smatra uzbudljivim.

Zadovoljno seksualnim životom u prosjeku je 49 odsto svjetskog stanovništva, dok su definitivno najzadovoljniji Nigerijci (78 odsto). Među deset najnezadovoljnijih bili su stanovnici Hongkonga (32 odsto), Australije (40), Singapura (41), Tajlanda (42) i Novog Zelanda (43). Tek svaki četvrti Francuz bio je u potpunosti zadovoljan seksualnim životom, piše Press.

Indijci su se pokazali kao najbrži ljubavnici, a sam seksualni čin im u prosjeku traje 13,2 minuta, dok je svjetski prosjek 18,3 minuta. Ležernim Nigerijcima, koji su veoma zadovoljni seksualnim životom, nikuda se očigledno ne žuri, pa su im za seksualni odnos potrebna maratonska 24 minuta. Čak dvije trećine Italijana, Meksikanaca, Španaca i Južnoafrikanaca, pak, priznaje da redovno doživljava orgazam.

Anella

RE: Grci seksualno najaktivniji

#2 von Priceljubiv 85 , 13.06.2007 15:59

Ja sam mislio da su najaktivnij Bosanci

Priceljubiv 85

RE: Grci seksualno najaktivniji

#3 von Enis , 13.06.2007 20:10

Ja mislim da i jesu,ali ne svi....

---------------------------------------------
Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..
---------------------------------------------

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

Sex prije braka:Da ili Ne...
Prvi Put

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen