Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Dijelovi ljudskog tijela...postom na kucnu adresu

#1 von Anella , 15.06.2007 21:56

Dva paketa sa dijelovima ljudskog tijela, uključujući jetru i dio ljudske glave, koja su bila namijenjena za medicinska istraživanja greškom su dostavljena na jednu kućnu adresu u američkoj saveznoj državi Michigan.

Dijelove ljudskog tijela, poslane iz Kine, u četvrtak je Francku i Ludivine Larmande greškom dostavio uposlenik DHL-a, kompanije koja pruža usluge brze dostave pošiljki širom svijeta.

"Moj suprug je odmotao jedan paket i rekao: 'Ovo je čudno, izgleda kao jetra.' Zatim je počeo odmotavati drugi paket, ali se zaustavio čim smo vidjeli ljudsko uho. Bilo je zastrašujuće i drago mi je da nismo do kraja otvorili taj paket.", prokomentarisala je Ludivine Larmande.

Bračni par je zatim nazvao zamjenika šerifa okruga Kent, koji je otkrio da se radi o dijelovima ljudskog tijela očuvanim za medicinska istraživanja.

Američke vlasti sumnjaju da je čak 28 paketa ljudskih dijelova tijela dostavljeno na pogrešne adrese širom SAD-a. Dva od pet paketa namijenjenih laboratoriju u sjevernom dijelu države Michigan su oštećeni i neupotrebljivi.

"Kompanija DHL je već započela istragu o tome da li se uopšte trebala izvršiti dostava ljudskih dijelova tijela i kako su se pomiješali podaci primaoca", saopćio je glasnogovornik ove kompanije Robert Mints.

Anella

RE: Dijelovi ljudskog tijela...postom na kucnu adresu

#2 von Enis , 15.06.2007 21:58

pa oavko se nesto moze sam da desi u USA nigdje drugo,oni i jesu najnenormalni narod za mene...
kod njih je uvijek bilo i ostace mimo svijeta svog su...

---------------------------------------------
Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..
---------------------------------------------

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#3 von Anella , 15.06.2007 21:59

Allahu mili, pa gdje tako da se desi,al cudno adresa pise gdje se salje a drugo takve stvari za Medicinska istrazivanja se nesalju postom niti avionima obicnim dobiva se medicinskim avionom direkt...cccccc cudno sve to ensto sa tom izaslanjem...

Anella

#4 von Ismail , 30.06.2007 23:17

ma et ima i takvih stvari u svijetu, ali ne kod nas samo u SAD-u.

Ismail

Turisti će ponovno na Kosi toranj
Blago od pola milijarde dolara lezalo na dnu mor

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen