Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

NESTALO JEZERO!!

#1 von Priceljubiv 85 , 23.06.2007 20:11

Jezero na jugu Čilea na neobjašnjiv način nestalo je bez traga, prenijele su svjetske agencije.
Stručnjaci pretpostavljaju da se tlo jednostavno otvorilo i da je zemlja "progutala" vodu iz jezera.
Jezero se, prije misterioznog nestanka, nalazilo u Magallanes u regiji Patagonija i bilo je uglavnom ispunjeno vodom nastalom otapanjem glečera. Površina jezera protezala se na oko četiri hektara.
U ožujku smo obilazili ovo područje i jezero je bilo tu. Sve je bilo u savršenom redu. Kada smo se u svibnju ponovno vratili, šokirali smo se vidjevši kako je jezero jednostavno nestalo, izjavio je za Reuters regionalni direktor Nacionalne šumarske korporacije.
Jedno od mogućih objašnjenja misterioznog nestanka jezera jeste da je uslijed podrhtavanja tla došlo do pucanja zemlje i da je na taj način apsorbirana voda iz jezera.

Ovoj teoriji ide u prilog činjenica da je u protekloj godini u Čileu zabilježeno više tisuća blažih potresa.

Priceljubiv 85

RE: NESTALO JEZERO!!

#2 von Anella , 25.06.2007 00:18

A joooo ovo me bas uplasi, a negdje sam davno citala isto nesjecam se u kojoj drzavi da se isti slucaj desio...

Anella

#3 von Ismail , 25.06.2007 17:52

e ovakve su vijesti stvarno zabrinjavajuce.

Ismail

#4 von Priceljubiv 85 , 25.06.2007 23:05

Sto?Mozda je to fino

Priceljubiv 85

#5 von Ismail , 01.07.2007 22:51

Mozda i jeste al je i zabrinjavajuce.

Ismail

Zaprosio djevojku nakon četiri minute pozna
Turisti će ponovno na Kosi toranj

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de