Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

Sta sacinjava jednu kvalitetnu vezu ?

#1 von Anella , 03.07.2007 12:27

Sta sacinjava i na cemu se zasniva jedna kvalitetna veza ? Ja bih odmah rekla na povjerenju , ljubavi i komunikaciji izmedju partnera , i ......... Ali , kada bi se morali odluciti samo za jednu soluciju , sta bi to po vama bilo najbitnije?

povjerenje , razumjevanje , ljubav , komunikacija , sex ili nesto sasvim drugo ? Da cujem vase misljenje , sta je u stvari osnovni temelj jedne kvalitetne veze ?

Anella

RE: Sta sacinjava jednu kvalitetnu vezu ?

#2 von Anella , 03.07.2007 12:30

Evo mog misljenja;

Vibracija u grudima,i toplina kad zatvoris oci i pomislis na svog partnera, iskrenost, otvorenost u svemu, voljeti se bezuslovno svim bicem, respektovati se, cjeniti odredjene vrjednosti koje pridonosi partner u vezi i postovati mane partnera...

A naj najbitnije je sve zajedno i uzajamno ciniti i odluciti... znaci; ne "moje""tvoje" nego "NASE".. ne "Ti""Ja" nego "Mi" ... mislim da je to moguce kada oboje imaju zelju za tim !

Egoisti i oni koji vole svoje "JA" iznad svega tako i tako, nemogu ni jedan dio ispuniti gore navedenog...

Anella

RE: Sta sacinjava jednu kvalitetnu vezu ?

#3 von Fontana , 04.07.2007 11:29

Slazem se s Anelom,kao sto kaze Toni Cetinski "MI,SAMO MI DUSE PUNE LJUBAVI..." partneri treba da budu jedno bice,jedna dusa,jedno srce mada veoma malo parova to i uspiju...

Fontana

Treba li partner sve da zna?
Brak medju homoseksualcima...

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen