Nasem cijelom Forumu mocit ce te pristupiti nakon registracije i logovanja...Logujte se ako zelite vidjeti nas forum, pisati na njemu i citati...Registracije su besplatne...

hehe

#1 von Anella , 29.07.2007 23:24

Samo to brisi nemozes nabrisati koliko ja mogu napisati...
A kostace te sve Amare..Neznas skim se kacis...

Anella

RE: hehe

#2 von Anella , 29.07.2007 23:44

Eh Ismail da ti kaze sad Anela nesto...ovo sto je obrisano je obrisano sa tvojim nickom, sad sam nasla gdje pise Nick osobe koja je bila online i brisala...Nije ti to trebalo jer neces dobro proci...

Anella

#3 von Enis , 30.07.2007 07:47

Posto neki neznaju ovako da ja napisem zbog cega je Pricaonica obrisana i sve to...
Kao prvo Nik-Amar je bio kod nas jedno vrijem Moderator,ali za to vrijeme imao je vise nikova registrovani kod nas na Forumu kao sto su bili samo cu neke navetsi kao Fontana,Ismail,i ima jos par pod kojim se je registrovo.Kad smo ga na to upozorili da ne radi i da se ne sluzi tim stvarim jer ipak je on Moderator jednog Foruma,tvrdi i sve od sebe odbacuje da nije on i ako smo mu mi mogli dokazati sa Ip-adressama i ostalim metodama jos ali je on i dalje trvdio da nije,on je uvijek ignoriso i pravio se pametan,kao sto i sami sad mozete da vidite cim se sluzio,ali nije bitno to smo mi svijesno uradili i dali mu ponovo status Moderatora pod nikom Ismael sam da mu dokazemo da je on to jedna te ista osoba,sa vise nikova.Ato sto je obriso nam Pricaonicu je obrisao sam zbog toga da se nebi moglo citat vise i dalje njegove laz i ostalo i da se mu nebi smijali njegovim glupostima,ali nema veze imamo sve mi to kao i sto imamo PP od njega i one ce biti objavljene ovd kao i EMAIL-Adrese na koje se je sve pokusavo ponovo da se registruje na ovaj nas Forum,i neke kletve neke tam kao sto je Allah itd da on nije to..A i jos ovo da spomenem prijetio je da ce oboriti Forum i Sajt i kako on ima Hakere.Sajt je jos u izradi ali je prikraju koji ce biti uskoro otvorene,a i bicete obavjesteni kako vam je moja Hanuma napisala..
A ovo je licno sad od mene za TEBE.AMARE,ISMAIL,Fontana itd.da ti nebi nabrajo vise nikove tvoje koje imas jos i dragi Allah sam jos zna koliko ih imas..Ja ti licno porucjujem da cu te naci to ti se kunem svim i svacim,vjeruj mi,a nece mi biti tesko doci i u taj tvoj Teocak jer znam ja gdje je Teocak,a i imam tvoje Prezime i Ime tako da znas da cu te naci,pa kad bi platio neznam sta,i kad te nadjem vjeruj mi da ces sve za ovo da platis,za svaku obrisanu Temu i svaku obrisanu igricu i sve ostalo,ako mislis da se zezam jarane ostavi broj Tel.mi ovd pa mozemo se i cuti i ja cu doci jarae u Teocak tebi licno pred kucu tvoju ili stan sta imas,ali jedno znaj nacu te KUNEM TI SE I ZIVIM I MRTVIM TO ZNAJ SABRIJA...jer ti je tako pravo ime...toliko od mene i kad prodjes kroz moje ruke,misli ce da je voz preko tebe proso vjeruj mi...gdje god zelis i kad zelis da se nadjemo reci mi slobodno,uvijek sam spreman..da vidim jesi tako hrabar koliko znas da lazes i da pricas i jesi hrabar sam preko Neta...Ah sta cu ti uraditi crni sine...

---------------------------------------------
Anela volimte srcem i dusom,a ne rijecima..
Zivote moj..Zauvijek Tvoj Enis..
---------------------------------------------

Enis  
Enis
Vlasnik&Super Admin...
Upisi:1.015
Registrovan na 06.05.2007

#4 von Anella , 31.07.2007 19:29

Zanima me sta vidite kad virite nelogovano na forumu?sta pratite sta citate kad je sve maknuto da bez loga se nemoze da cita do svega 3 kategorije najobicnije a opet sjedite tu ko psihopate 24h...Ovako se ni prdsjednig drzava necuva ovdje kao ja i Enis smo cuvani od vas hehehehe...Vidjela sam bolestan svijet, i znam da ima naj teza psihopatska bolest ali vi sto virite na forum bez logovanja 24h ste prevrsile sve najteze psihopate, zao mi vas jer se nemoze takva bolest da izlijeci jer ste prevrsili granicu normale...

Anella

Obavjest

Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen